Poznaj lepiejProject Aurora

KIM JESTEŚMY

Paweł Sado / Founder

Prawnik z wykształcenia. Pasja do nieruchomości i chęć osiągnięcia finansowej niezależności popchnęła go w kierunku branży nieruchomości, z która jest związany od 11 lat. Ukończył studia na kierunku Wycena Nieruchomości oraz w 2013r. uzyskał Licencję Pośrednika Nieruchomości co pozwoliło na prowadzenie biura nieruchomości jednocześnie kontynuując działalność związana z handlem mieszkaniami (tzw. flipy). Dzięki wszechstronnej wiedzy i doświadczeniu wypracował autorski i efektywny model biznesowy pozwalający obrócić zainwestowanym kapitałem kilka razy w ciągu roku. Stworzył i koordynuje zgrany i doskonale zorganizowany zespół, który jest gwarancją bezpiecznych, szybkich i zyskownych transakcji.

Rozwinięta i wyspecjalizowana sieć partnerska obejmująca inwestorów, analityków finansowych, pośredników nieruchomości i prawników pozwala sprawnie przeprowadzać inwestycje na terenie całej Polski.

CO ROBIMY

Od 11 lat zajmujemy się „flipowaniem” czyli inwestycyjnym handlem nieruchomościami takimi jak mieszkania, domy czy działki.
Flip jest to transakcja kupna nieruchomości po okazyjnej cenie z zamiarem szybkiej sprzedaży. Podwyższenie wartości zakupionego mieszkania lub domu dokonuje się poprzez remont lub podzielenie pomieszczeń na mniejsze. Dokonaliśmy już ponad 100 takich transakcji generując wielotysięczne zyski dla naszych inwestorów.

DLACZEGO WARTO Z NAMI INWESTOWAĆ

  • 11 lat doświadczenie na rynku nieruchomości
  • Ponad 100 zyskownych flipów
  • Zabezpieczenie na nieruchomości
  • Bezpieczne i uczciwe warunki
  • Elastyczne zasady współpracy z inwestorem
  • Łączna wartość obrotu nieruchomościami to ponad 30 mln
  • Oprocentowanie od 10-15% w skali roku w zależności od zainwestowanej kwoty oraz czasu współpracy
  • Oferta  10-krotnie przewyższająca oprocentowanie Obligacji Skarbu Państwa czy też standardowych lokat bankowych
Zatrudnij swoje pieniądze,

niech pracują i zarabiają dla Ciebie!

Inflacja nie czeka,
nie narażaj się na straty.
Zainwestuj w swoją przyszłość.
Bezpiecznie i na
uczciwych warunkach.